вівторок, 7 жовтня 2014 р.

Жовтень єднає шкільні бібліотеки

Наближається жовтень, а це означає, що попереду на всі шкільні бібліотеки очікує чудова подія — Міжнародний місячник шкільних бібліотек.


Із самого початку свято шкільних бібліотек не мало таких великих часових рамок, як місяць. Був лише Міжнародний день шкільних бібліотек. Уперше його відзначили в четвертий понеділок жовтня 1999 року за ініціативою ЮНЕСКО. Ця традиція швидко прижилася й поширилася в багатьох країнах світу.У 2005 році Міжнародний день шкільних бібліотек отримав офіційний статус, який був підтверджений головою Міжнародної асоціації шкільних бібліотек (ІАSL). З кожним роком урізноманітнювалися форми проведення свята, зростала кількість його прихильників серед бібліотекарів, учителів, дітей, батьків і тих, кому небайдужий подальший розвиток шкільних бібліотек. Тож у 2008 році Міжнародна асоціація шкільних бібліотек прийняла рішення про відзначення свята впродовж усього жовтня, аби надати цим бібліотекам більше можливості для формування в суспільстві відповідального ставлення до них і нового розуміння професії бібліотекаря, демонстрування нової ролі шкільних бібліотек у процесах модернізації освіти.

У International School Library Month (ISLM) пропонує взяти участь у проекті студентам та учням шкіл. Проект передбачає  створення саморобних закладок (будь-який стиль, Форма, і т.д. - головне закладка має бути творчою), що відображає тему International School Library Month .


http://iasl-online.mlanet.org/advocacy/islm/index.html

Немає коментарів:

Дописати коментар